BUDVA – KOTORR 1 Dite €15
Vizitohen: BUDVA - KOTORR
Data e Udhetimit:
 • ► 23 ,29 , 30 Shtator
 • ► 3 , 7 , 10 , 14 , 17 , 21 , 24 , 28 , 31 Tetor
 • ► 4 , 7 , 11 , 14 , 18 , 21 , 25 , 28 , 29 , 30 , Nentor
 • ► 1 , 2 , 5 Dhjetor

Programi:

Nisja nga Tirana ne oren 06:30. Kryerja e procedurave kufitare ne Muriqan. Ndalese e shkurter per te konsumuar mengjesin.
Vazhdojme rrugen drejt Shen Stefanit ku do te bejme nje ndalese panoramike ne Ishullin e njohur Shen Stefan .

Vazhdojme drejt qytetit te Kotorit, i cilesuar si nje nga qytetet me te bukura ne Malin e Zi. Ne Kotor do te vizitojme Qytetin e Vjeter, Portin e Jahteve, Gjirin e Kotorit (Opsionale shetitje me anije ne GJirin e Kotorit 5 euro/personi). Sipas deshires ngjitja ne muret e qyteti te cilat jane pjese e UNESCO-s.

Pas vizitave ne Kotor, nisemi drejt Budves per te vizituar Qytetin e Vjeter, kercimtaren e Budves, Portin e Jahteve. Kohe e lire per te konsumuar dreken ne Budva (individuale).

Rreth ores 17:00 nisemi drejt Tiranes.

Mberritja ne Tiran rreth ores 21:00.
Fundi i sherbimit tone

Ne cmim perfshihet

 • *Transporti vajtje – ardhje
 • *Guide Shqiptare gjate gjithe udhetimit
 • Ne cmim nuk perfshihet

 • *SHETITJA ME ANIJE NE KOTORR 5€
 • *SIGURACIONI JETES NE UDHETIM
 • Shenim

  POLITIKAT E FEMIJEVE:
  0-2.99 VJEC PA PAGESE
  3-12 VJEC PAGUAJNE 10 EURO
  MBI 12 VJEC PAGUAN SI I RRITUR

  SHENIM

  ► PER REZERVIM NEVOJITET PAGESE E PLOTE
  ► PAGESA E BERE ESHTE E PAKTHYESHME.
  ► AGJENSIA NUK MBAN PERGJEGJESI PER PERSONAT E KTHYER NGA POLICIA PER ARSYE TE NDRYSHME SIC JANE MUNGESE DOKUMENTACIONI, ESPULS, ETJ.
  ► NESE NUK I KA MBUSHUR 18 VJEC, DHE UDHETON ME NJERIN OSE ASNJERIN NGA PRINDERIT, I DUHET PATJETER PROKURE E NOTERIZUAR .

  Prenoto Tani

   
   

  Kontakt

 • Email: [email protected]
 • Telefoni: +355 68 20 59 020
 • Adresa: Street of Durresi, near by Qemal Stafa High School,