Brezovice 3 Ditë €110
Brezovice, Prevalle, Prizren
 • ►Dhjetor 25-27
 • ►Janar 1-3, 2-4, 8-10, 15-17 ,22-24, 29-31
 • ►Shkurt 5-7, 12-14, 19-21, 26-28 .
 • ►Mars 5-7
 • ►Hotel Yjet e Sharrit 110€
 • ►Hotel Sharri 130€
 • Paketa me transport individual -20 euro/person

Programi:

►Dita e Pare:

Nisja nga Tirana ne oren 06:30 te mengjesit. Dalja nga Shqiperia nga dogana e Morines.
Ndalesa te shkurtra gjate rruges per kafe ,mberritja ne Prevalle ne dreke rreth ores 13:30.
Akomodimi ne hotel, Vazhdojme udhetimin per ne pisten e skive te Prevalles ,konsumi I drekes ne (menyre individuale ).Shfrytezimi I kohes se lire per ski ,foto etj.
Kthimi ne hotel . ,Konsumi I darkes ne hotel .

►Dita e Dyte:

Mengjesi ne hotel. Vazhdimi I udhetimit per ne Brezovice (20 min larg Prevalles )
Shfrytezimi I kohes e lire ne pisten e skive te Brezovices deri ne oren 15 :00 dhe shijimi i natyres se bardhe qe ai vend ofron .Kthimi ne hotel .

►Dita e Trete:

Pas mengjesit , nisemi perseri per ne pisten e skive te Prevalles . Ski deri ne Dreke . Kthimi per ne Tirane ,ndalese ne Prizren ,vizite dhe shopping rreth dy ore .
Mberritja ne Tirane rreth ores 20:30

Fundi i sherbimit tone

 SHENIM

►AGJENCIA NUK MBAN PERGJEGJESI  PER VAJTJEN NE DESTINACIONIN KRYESOR  ME TRANSPORTIN TONE NE RASTE TRAFIKU TE RENDUAR DHE MOSLEJIMI NGA POLICIA LOKALE.

Sugjerohet te keni me vete :

-Veshje Dimerore kundra bores,Kambale ose cizme kundra bores ,Doreza kundra bores ,Cante shpine, Shishe uji 1 Liter, rroba pambuku per nderres ,fruta te thata, cokollata,

Sugjerim :

NESE NGELENI TE KENAQUR NGA SHERBIMI I SHOFERIT APO I GUIDES NE BAZE TE MUNDSIVE TUAJA MUND TE VENDOSNI NJE SHUME MINIMALE SI BAKSHISH PER VLERSIMIN E STAFIT TONE .

 

Kliko ketu Brezovice 1 ditore

Kliko ketu Brezovice 2 ditore

Kliko ketu Brezovice 3 ditore

Ne cmim perfshihet

 • *Perdorimi i Pishines Dimerore (hotel Sharri)
 • *AKOMODIMI NE HOTELET PERKATESE
 • *MENGJESI + DARKA
 • *SHOQERUES SHQIPTARE GJATE GJITHE UDHETIMIT
 • *INSTRUKTIMI I PAJISJEVE TE SKIVE
 • Ne cmim nuk perfshihet

 • *GJITHCKA QË NUK ËSHTË PËRMENDUR NË KËTË PROGRAM
 • *PAJISJET E NEVOJSHME PER TE BERE SKI
 • *BILETA E TELEFERIKUT
 • *SIGURACIONI I SHENDETIT NE UDHETIM
 • *Taxia per te mberritur tek Pista e Skive, nese ndalohet autobusi nga autoritetet lokale (minimalisht €7)
 • *Taksa e hyrjes ne Brezovice 1 Euro /person
 • Shenim

  POLITIKAT E FEMIJEVE

  • 0-2.99 VJEC JANË FALAS
  • 3-5.99 VJEC PERFITON 50 % ZBRITJE
  • 6  VJEC & SIPER PAGUAN SI I RRITUR

  SHENIM

  ►AKOMODIMI NE DHOME TEKE (SINGLE) KA PAGESE EXTRA NE VARESI TE HOTELEVE KU QENDROHET.

  ►NESE KREVATI NUK DO TE JETE DOPJO , DO TE JENE DY KREVAT TEKE TE BASHKUAR.

  ►PER REZERVIM NEVOJITET 50% E PAGESES PARAPAGIM DHE PJESA TJETER 5 DITE PARA NISJES.

  ►AGJENCIA NUK MBAN PERGJEGJESI PER KUSHTET ATMOSFERIKE DHE ZHVILLIMIN E SPORTEVE DIMERORE

  ► PËR REALIZIMIN E KETIJ UDHËTIMI NUMRI MINIMAL I PJESËMARRËSVE ËSHTË 20 (NJËZET)

  ► NË RAST ANULLIMI TË UDHËTIMIT KLIENTI NJOFTOHET 1-3 DITË PARA.

  ►AGJENCIA NUK MBAN PERGJEGJESI PER PERSONAT E KTHYER NGA POLICIA PER ARSYE TE NDRYSHME SIC JANE MUNGESE DOKUMENTACIONI, ESPULS, ETJ.

  ►NESE NUK I KA MBUSHUR 18 VJEC, DHE UDHETON ME NJERIN OSE ASNJERIN NGA PRINDERIT, I DUHET PATJETER PROKURE E NOTERIZUAR .

  ► PAGESA E BERE ESHTE E PAKTHYESHME

  Prenoto Tani

   
   

  Kontakt

 • Email: [email protected]
 • Telefoni: +355 68 20 59 020
 • Adresa: Rruga e Durresit , prane gjimnazin "Qemal Stafa " , 1001 Tirane .