Ski Në Brezovicë 2 Ditë €55
Vizitohen: Brezovice , Prevalle , Prizren
Data e Udhetimit:
 • ►(Yjet e Sharrit €55 ,Sharri €59)►Dhjetor 8-9 ,15-16 ,22-23 ,25-26 ,29-30
 • ►(Yjet e Sharrit €55 ,Sharri €59)►Janar 1-2, 2-3 ,5-6 ,12-13 ,19-20 ,26-27
 • ►(Yjet e Sharrit €50 ,Sharri €55)►Janar 9-10 ,16-17 ,23-24 ,30-31
 • ►(Yjet e Sharrit €55 ,Sharri €59)►Shkurt 2-3 ,9-10 ,16-17 ,23-24
 • ►(Yjet e Sharrit €50 ,Sharri €55)►Shkurt 6-7 ,13-14 ,20-21 ,27-28

Programi:

►Dita e Pare:
Nisja nga Tirana ne oren 08:00 te mengjesit ,Kalimi per ne Kosove nga dogana e Morines .
Ndalesa te shkurtera gjate rruges per kafe ,Prevalle .Qendrim i lire per vizite & Ski ne Prevalle dhe konsumimin e drekes ne menyre individuale ( nuk mungojn sugjerimet e guides nese deshironi ).
Akomodimi ne hotel .Shfrytezimi I qendres SPA ( pishina dimerore , sauna ,Jacuzzi  dhe salles recreative per lojerat te ndryshme ) per klientet ne hotel Sharri, ndersa per personat qe akomodohen ne
hotel Yjet e Sharrit , qendrim i lire per relaks , aktivitet dhe animacione me asistencen e shoqeruesit te agjensise per ti dhene sa me shume harmoni udhetimit ne grup .Konsumi I darkes ne hotel .

►Dita e Dyte:
Mengjesi ne hotel, nisja per ne qendren e skive te Brezovices .(30 min larg nga Prevalla) Qendrim ne Brezovice per skijim dhe per te shijuar natyren e bardh perafersisht deri ne oren 15:00 . Nisja per kthim ne Prizren .
Vizite ne qender te Prizrenit gjithashtu  dhe ne shtepine e Lidhjes se Prizrenit . Kohe e lire per te konsumuar dreken ne menyre individuale ( nuk mungojne sugjerimet e guides nese deshironi ) .Kthimi per ne Tirane  me ndalesa te shkurtra gjate rruges . Mberritja ne Tirane  ne darke .

Fundi i sherbimit tone.

Sugjerohet te keni me vete :

-Veshje Dimerore kundra bores,Kambale ose cizme kundra bores ,Doreza kundra bores ,Cante shpine, Shishe uji 1 Liter, rroba pambuku per nderres ,fruta te thata, cokollata,

Turi 1 ditor

Ne cmim perfshihet

 • *AKOMODIMI NE HOTEL
 • *MENGJESI + DARKA
 • *PERDORIMI I SALLES SPA ( PER KLIENTET NE HOTEL SHARRI)
 • *GUIDE SHQIPTARE GJATE GJITHE UDHETIMIT
 • *INSTRUKTIMI I PAJISJEVE TE SKIVE
 • Ne cmim nuk perfshihet

 • *SIGURACIONI I JETES NE UDHETIM
 • *PAJISJET E SKIVE
 • *GJITHCKA QË NUK ËSHTË PËRMENDUR NË KËTË PROGRAM
 • Shenim

  POLITIKAT E FEMIJEVE

  • 0-2.99 VJEC JANË FALAS
  • 3-5.99 VJEC PERFITON 50 % ZBRITJE
  • 6-11.99 VJEC PERFITON 20 % ZBRITJE
  • MBI 12 VJEC PAGUAN SI I RRITUR

  SHENIM

  ►AKOMODIMI NE DHOME TEKE (SINGLE) KA PAGESE EXTRA NE VARESI TE HOTELEVE KU QENDROHET.
  ►NESE KREVATI NUK DO TE JETE DOPJO , DO TE JENE DY KREVAT TEKE TE BASHKUAR.
  ►PER REZERVIM NEVOJITET 30% E PAGESES PARAPAGIM DHE PJESA TJETER 5 DITE PARA NISJES.
  ►PAGESA E BERE ESHTE E PAKTHYESHME.
  ►AGJENSIA NUK MBAN PERGJEGJESI PER KUSHTET ATMOSFERIKE DHE ZHVILLIMIN E SPORTEVE DIMERORE
  ►AGJENSIA NUK MBAN PERGJEGJESI PER PERSONAT E KTHYER NGA POLICIA PER ARSYE TE NDRYSHME SIC JANE MUNGESE DOKUMENTACIONI, ESPULS, ETJ.
  ►NESE NUK I KA MBUSHUR 18 VJEC, DHE UDHETON ME NJERIN OSE ASNJERIN NGA PRINDERIT, I DUHET PATJETER PROKURE E NOTERIZUAR .

  SUGJERIM : NESE NGELENI TE KENAQUR NGA SHERBIMI I SHOFERIT APO I GUIDES NE BAZE TE MUNDSIVE TUAJA MUND TE VENDOSNI NJE SHUME MINIMALE SI BAKSHISH PER VLERSIMIN E STAFIT TONE .

  Prenoto Tani

   
   

  Kontakt

 • Email: [email protected]
 • Telefoni: +355 68 20 59 020
 • Adresa: Street of Durresi, near by Qemal Stafa High School,