Vjeshte ne Boge 2 Ditë €59
Boge , Peje , Prishtine
 • ► 28-29, 30 Nentor - 1 Dhjetor
 • ► 7-8 , 14-15 , 21-22 Dhjetor

Programi:

Dita e Pare : TIRANE - PEJE - BOGE

Nisja nga Tirana ne oren 06:00 te mengjesit ( Nisja nga Durresi ne oren 05:15 ) .Vazhdimi i udhetimit per ne doganen e Morines , ndalesa te shkurtra per kafe gjate rruges .Procedurat Doganore.Pasi te futemi ne token Kosovare ndalesa e pare qe do te behet do te jete ne qytetin e Pejes , Perafersisht do te jemi ne Peje rreth ores 12:00-13:00 .Qendrim ne Peje rreth 1 ore e gjysem .Konsumi i drekes ne menyre individuale .Me pas shkojm ne Boge.Akomodimi ne hotel .Qendrim i lire per te shijuar natyren fantastike qe ai vend ofron.Konsumimi i darkes ne hotel . Pas darkes tek Lounge Bar i hotelit mbremje festive .

Dita e Dyte : BOGE - PRISHTINE - TIRANE

Mengjesi ne hotel , qendrim i lire ne Boge per te shijuar kafen e mengjesit ne natyren fatastike te ketij vendi . Nisemi per ne kryeqytetin e Kosoves , ne Prishtine . Qendrimi ne Prishtine rreth 3 ore ku pervec vizitave te keni mundesi te konsumi edhe dreken ne menyren tuaj individuale ( Nuk do te mungojne sugjerimet e guides ) . Me pas kthehemi per ne Tirane , Mberritje ne Tirane dhe Durres rreth ores 21:00

Fundi i sherbimit tone .

SUGJERIM :
NESE NGELENI TE KENAQUR NGA SHERBIMI I SHOFERIT APO I GUIDES NE BAZE TE MUNDSIVE TUAJA MUND TE VENDOSNI NJE SHUME MINIMALE SI BAKSHISH PER VLERSIMIN E STAFIT TONE .

Ne cmim perfshihet

 • *Transporti Me Autobus
 • *Akomodimi ne hotel Magra Austria .
 • *Mengjesi + Darka ( Mbremje festive pas darkes)
 • *Shoqerues Shqiptare gjate gjithe udhetimit
 • Ne cmim nuk perfshihet

 • *Siguracioni i jetes ne udhetim.
 • *Gjithcka qe nuk eshte permendur ne rubriken "Ne cmim perfshihet ".
 • Shenim

  SHENIM
  POLITIKAT E FEMIJEVE
  • 0-2.99 VJEC JANË FALAS
  • 3-11.99 VJEC, NËSE AKOMODOHET NË DHOMË ME 2 TË RRITUR, PËRFITON 35 % ZBRITJE
  • MBI 12 VJEC PAGUAJNE SI TE RRITUR

  SHENIM

  ►AKOMODIMI NE DHOME TEKE (SINGLE) KA PAGESE EXTRA NE VARESI TE HOTELEVE KU QENDROHET.
  ►NESE KREVATI NUK DO TE JETE DOPJO , DO TE JENE DY KREVAT TEKE TE BASHKUAR.
  ►PER REZERVIM NEVOJITET 30% E PAGESES PARAPAGIM DHE PJESA TJETER 5 DITE PARA NISJES.
  ►PAGESA E BERE ESHTE E PAKTHYESHME.
  ►AGJENSIA NUK MBAN PERGJEGJESI PER PERSONAT E KTHYER NGA POLICIA PER ARSYE TE NDRYSHME SIC JANE MUNGESE DOKUMENTACIONI, ESPULS, ETJ.
  ►NESE NUK I KA MBUSHUR 18 VJEC, DHE UDHETON ME NJERIN OSE ASNJERIN NGA PRINDERIT, I DUHET PATJETER PROKURE E NOTERIZUAR .

  Prenoto Tani

   
   

  Kontakt

 • Email: [email protected]
 • Telefoni: +355 68 20 59 020
 • Adresa: Street of Durresi, near by Qemal Stafa High School