4 dite
370

Varshave

Varshave, 4 dite fillon  nga 370 €/Person.

Paketes mund ti shtohet sipas deshires dhe transferta vajtje ardhje nga aeoporti ne hotel dhe anasjelltas. Po ashtu keni nje sere guidash vendase qe mund ti shtoni paketes tuaj si psh:

  1. Vizite ne te gjitha pikat strategjike ne Varshave 1- 2 dite – 20 euro/p
  2. Tour Komunist duke ju kthyer prapsh ne kohe me muzike dhe makina te kohes, vizite ne muzeun e komunizmit – 35 euro/p
  3. Vizite ne mbremje ne pubet me ne ze te Varshaves, duke pasur sotsa falas ne cdo bar, dy koktejle ne barin e pare te turit, birre falas ne lojerat me pije, guide profesionale, ulje ne pijet e tjera – 20 euro/p

DataCmimi
 *********
Golden Tulip Warsaw Center 3*370€/Person
Reytan 3*370€/Person
Mercure Warszawa Centrum 4*390€/Person
Hampton by Hilton Warsaw City Centre 4*390€/Person
Radisson Blu Centrum Hotel 5*430€/Person

Prenoto Tani

 
 

Kontakt

  • Email: [email protected]
  • Telefoni: +355 68 20 59 020
  • Adresa: Rruga e Durresit , prane gjimnazin "Qemal Stafa " , 1001 Tirane .