STAMBOLL 3 DITE €199

Vizitohet: Stamboll
Data e udhetimit: Nisja më 7 , 14 Mars - €249
3 Ditë
199
 • Dita e Parë :

  Paraqitja në Aeroportin e Rinasit duhet të bëhet 1 orë e 30 minuta para nisjes së avionit. Fluturimi për në Stamboll. Nisja në 02.45. Mbrritja në Stamboll në 06.20. Transferta nga aeroporti në Qendër të Stambollit. Nisim turin e vizitave ne Stamboll dhe i drejtohemi pikave me te bukura te ketij qyteti nga Hipodromi, Xhamia Blu , Kisha e Shen Sofise me madheshtoria ne boten Ortodokse, Sarajet e Sulltanit( TopKapi) . Kohe e lire ne Grand Baazar. Akomodimi ne hotel ne Stamboll. Opsionale , TURKISH SHOW .

 • Dita e Dytë :

  Mengjesi ne hotel. Nisim turin e vizitave ne akuariumin e Stambollit, Muzeu Historik Panorama 1453 , shetitje me anije ne Bosfor, vizite ne Dolma Bahce & ne shetitoren kryesore ( SHESHI TAKSIM ) . Qendrim i lire nen sugjerimin e guides . Akomodimi ne hotel .

 • Dita e Tretë :

  Mëngjesi në Hotel. Paradite vizite ne Kodren e te dashuruareve. Të lirë në Qendrën Tregare deri në Transfertën me autobus për në Aeroport. Fluturimi për në Tiranë. Nisja nga Stambolli në 21.40. Mbërritja në aeroportin e Rinasit në 21.30.

 • Në pagesë përfshihen:
  -Bileta e avionit vajtje – ardhje.
  -Akomodimi në hotel 4*.
  -Mëngjeset për të gjithë ditët e qëndrimit.
  -Shëtitjet në Stamboll me autobus (sipas programit).
  -Shoqërues dhe guidë shqiptare, për të gjithë ditët e qëndrimit.
  -Transfertat Aeroport – Hotel – Aeroport.

 • OPSIONALE:
  1. Lundrim me anije në Bosfor 1.5 – 2 orë për të parë Europën e dhe Azinë €5.
  2. Kroçiere me Shfaqje dhe Darkë €30, përfshin: Transporti vajtje ardhje nga Hoteli, Shfaqje me Kërcimtarë dhe DJ, Darkë Speciale, Pije jo alkoolike pa kufizim. Zgjat 3 orë.

 • Në pagesë përfshihen:
  -Bileta e avionit vajtje – ardhje.
  -Akomodimi në hotel 4*.
  -Mëngjeset për të gjithë ditët e qëndrimit.
  -Shëtitjet në Stamboll me autobus (sipas programit).
  -Shoqërues dhe guidë shqiptare, për të gjithë ditët e qëndrimit.
  -Transfertat Aeroport – Hotel – Aeroport.

 • OPSIONALE:
  1. Lundrim me anije në Bosfor 1.5 – 2 orë për të parë Europën e dhe Azinë €5.
  2. Kroçiere me Shfaqje dhe Darkë €30, përfshin: Transporti vajtje ardhje nga Hoteli, Shfaqje me Kërcimtarë dhe DJ, Darkë Speciale, Pije jo alkoolike pa kufizim. Zgjat 3 orë.

Kujdes:
Të gjithë klientët që udhëtojnë për në Turqi duhet të kenë pasaportë të vlefshme për 6 muaj pas datës së kthimit.

Prenoto Tani

 
 

Kontakt

 • Email: [email protected]
 • Telefoni: +355 68 20 59 020
 • Adresa: Rruga e Durresit , prane gjimnazin "Qemal Stafa " , 1001 Tirane .