4 dite
159

Stamboll

Fundjave ne Stamboll duke filluar nga 159 €/Person.

Paketes mund ti shtohet sipas deshires dhe transferta vajtje ardhje nga aeoporti ne hotel dhe anasjelltas. Po ashtu keni nje sere guidash vendase qe mund ti shtoni paketes tuaj si psh:

  1. Vizite ne akuariumin e Stambollit, hyrje ne kinema 5D dhe ndalese ne Aqua Florya Shopping Center  – 40 €/Person
  2. Rreth 2 ore show duke ju marre nga hoteli dhe ju sjelle serisht per te shijuar mbremje tradicionale turke me dervishe – 47 €/Person
  3. Vizite ne te gjitha pikat kryesore te Stambollit planifikuar nga 1-2 dite – 35 €/Person

HoteliCmimi
Abella 3*159 €/Person
Kupeli Hotel 4* ose Grand Hilarium 4*169 €/Person

Shenim

Per te perfituar nga kjo oferte, duhet te rezervoni te pakten 4 jave para nisjes, pasi cmimet e biletave te avionit ndryshojne. Datat e nisjes mund t’i zgjidhni sipas deshires. Kontaktoni me agjentet tane per te marre oferten per datat e deshiruara. Perjashtohen nga oferta datat e festave kombetare e nderkombetare, festat e fundvitit dhe sezoni veror qe kosto e biletave te udhetimit eshte me e larte.Hotelet ne kete faqe jane vetem disa prej tyre. Nese deshironi hotele te tjere, kontaktoni me agjentet tane.

Prenoto Tani

 
 

Kontakt

  • Email: [email protected]
  • Telefoni: +355 68 20 59 020
  • Adresa: Street of Durresi, near by Qemal Stafa High School