3 dite
85, 95

Riviera Shqiptare

DATAT E UDHETIMIT

7-9 , 15-17 Korrik 85 Euro .
21-23 ,28-30  Korrik 95 Euro .
4-6 , 11-13 ,18-20   Gusht  95 Euro.
25-27    Gusht  85 Euro .

► Dita e pare:

Nisja te Premten pas pune ne oren 17:00 nga Tirana .

Ndalese per kafe gjate Rruges.
Ndalese ne Llogara.
Akomodimi ne hotel rreth ores 21:30 .
Darka ne hotel .

Pas darkes shetitje e lire buze detit per relaks .

►Dita e dyte:

Mengjesi ne Hotel 7:00 – 8:30
Kafe buze detit ne Dhermi 8:30 – 9:30

Xhiro me Skaf per ne Gjipe, nje nder vendet me te bukur te Rivieres,

Vizite tek Shpella e Pirateve.
Kohe e lire per Plazh ne Gjipe.
17:30 Kthehemi me skaf per ne dhermi.
7:30 – 21:00 Kohe e lire
21:00 Konsumimi I darkes ne hotel .

►Dita e Trete:

​Mengjesi ne hotel 7:00 – 8:30
Xhiro me Skaf per ne Gjirin e Grames,Palase, Shen Andrea, Shpella nenujore Blu Kthimi ne oren14:00 .( kjo shetitje eshte opsionale pasi ka nje kosto extra 3000 lek te reja per person ).

Persona qe nuk deshirojn te jene pjese e kesaj vizite mund te bejn plazh ne Drymades .
Nisja ne oren 17:00 per ne Tirane .

Ndalese per kafe gjate Rruges
Mberritje ne Tirane ne darke .

Fundi I sherbimit tone .

Ne cmim perfshihet :

– Akomodimi ne hotel ne Dhermi.
– Lundrimi me skaf : Dhermi – Shpella e Pirateve – Gjipe – Dhermi.
– Transporti dhe shetitjet sipas pogramit, ne Dhermi, Jale, Drimades.
-Mengjesi dhe Darka ne restorantin e hotelit.
– Perdorimi i pishines se hotelit.

Prenoto Tani

 
 

Kontakt

  • Email: [email protected]
  • Telefoni: +355 68 20 59 020
  • Adresa: Street of Durresi, near by Qemal Stafa High School,