4 dite
179

Milano

Fundjave ne Milano duke filluar nga 179 €/Person.

Paketes mund ti shtohet sipas deshires dhe transferta vajtje ardhje nga aeoporti ne hotel dhe anasjelltas. Po ashtu keni nje sere guidash vendase qe mund ti shtoni paketes tuaj si psh:

– Vizite ne te gjitha atraksionet kryesore te qytetit – 30€/person
– Tur ne Liqenin e Komos dhe xhiro me varke – 87€/person
– Bileta e hyrjes dhe transferta per ne San Siro dhe Muzeun e stadiumit – 65€/person
– Bileta e hyrjen ne Muzeun e Duomo dhe hyrja ne taracen e katedrales – 20€/person
– Bileta e hyrjen ne Muzeun per te vizituar vepren “Darka e Fundit” – 25€/person

DataCmimi
 *********
Johnny Hotel 3*179 €/Person
Hotel Sunflower 4189 €/Person
Melia Milano 5*279 €/Person

Shenim

: Per te perfituar nga kjo oferte, duhet te rezervoni te pakten 4 jave para nisjes, pasi cmimet e biletave te avionit ndryshojne. Datat e nisjes mund t’i zgjidhni sipas deshires, perjashtohen datat e festave kombetare dhe nderkombetare, festat e fundvitit dhe sezoni veror pasi biletat kete periudha kane kosto me te larte. Kontaktoni me agjentet tane per te marre oferten per datat e deshiruara.Nese deshironi hotele te tjere, kontaktoni me agjentet tane.

Prenoto Tani

 
 

Kontakt

  • Email: [email protected]
  • Telefoni: +355 68 20 59 020
  • Adresa: Rruga e Durresit , prane gjimnazin "Qemal Stafa " , 1001 Tirane .