MALDIVE

Me plazhe me rërë të bardhë, ujë të ngrohtë e të kthjellët si kristali të Oqeanit Indian dhe klimë të këndshme gjatë gjithë vitit, Maldivet janë destinacioni më i dëshiruar për pushime.

 • The Beehive 4*

  Paketa ne kete hotel kushton 1599 €/Person per 7 nete me mengjese

  1599 €
 • Canareef Resort 4*

  Paketa ne kete hotel kushton 1760€/Person per 7 nete me te treja vaktet

  1760 €
 • Holiday Island Resort and Spa 4*

  Paketa ne kete hotel kushton 2159€/Person mengjes e darke ose 2325€/Person me te treja vaktet

  2159€
 • Paradise Island Resort & The Heaven at Paradise Island Resort 5*

  Paketa ne kete hotel kushton 2371€/Person mengjes e darke ose 2537€/Person me te treja vaktet

  2371€
 • Ne cmim perfshihet:

  – Fluturimi me avion vajtje ardhje

  – Transfertat aeroport hotel dhe anasjelltas

  – Akomodimi ne Hotel me sherbim perkates te secilit hotel (vaktet varen nga hoteli qe zgjidhni)