Ultra Europe Festival 2019,4 dite €265.
Vendi: Split Kroaci (Stadiumi Poljud )
Data e Udhetimit:
 • 12-15 Korrik

MUNDESI PER AKOMODIM:

€265  – AKOMODIMI ME ÇADËR DYSHE NË ULTRA BEACHVILLE CAMP (VETEM FJETJE)

€275  – AKOMODIMI NE HOTEL BRACA NE DHOME DYSHE ( VETEM FJETJE)

€250  – AKOMODIMI NE HOTEL BRACA  NE DHOME TRESHE ( VETEM FJETJE)

€375  – AKOMODIMI NE HOTEL AS 3*  NE DHOME DYSHE (ME MENGJES)

€365  – AKOMODIMI NE HOTEL MONDO 4* NE DHOME TRESHE  ( ME MENGJES )

€380 – AKOMODIMI NE HOTEL MONDO 4* NE DHOME DYSHE (ME MENGJES)

€470  – AKOMODIMI NE HOTEL PRESIDENT 4* NE DHOME DYSHE ( ME MENGJES)

Artistet pjesemarres te konfirmuar per edicionin e 7 Ultra Europe 2019:

 • SWEDISH HOUSE MAFIA
 • LOADING ..
 • LOADING ..

ARTISTET PJESMARRES TE SEZONIT TE KALUAR : 

– Alesso
– Armin Van Buuren
– Axwell Ingrosso
– Carl Cox
– The Chainmokers
– David Guetta
– DJ Snake
– Eric Prydz
– Galantis
– Hardwell
– Marco Carola
– Marshmello
– Steve Angello

ÇFARE ËSHTË ULTRA EUROPE FESTIVAL ?

Festivali Ultra Europe është një ekskluzivitet i festivalit të njohur botëror Ultra, i cili zhvillohet cdo muaj Mars në Miami USA. Festivali Ultra Europe është organizuar që nga viti 2013, në stadiumin Poljud në Split, Kroaci. Cdo vit qyteti i Splitit organizon festivalin për tre ditë gjatë fundjavës së dytë në Korrik dhe më vonë karavani i festivalit shkon në ishullin Hvar për party në pishinë. Festat Ultra janë të njohura për performancat e tyre të DJ-ve më të mirë. Të gjithë artistët më të njohur gjejnë vendin e tyre në madhështinë e stadiumit plot njerëz, duke performuar në skenën e saj spektakolare. Në të kaluarën, në Ultra Europe, ne kemi përjetuar shfaqje nga artistë si Hardwell, Armin Van Buuren, Tiesto, Avicii, David Guetta, Afrojack, Martin Garrix, Nicky Romero, Carl Cox dhe shumë të tjerë. Një pikturë e jashtëzakonshme e festivalit Ultra Europe është spektri ndërkombëtar i vizitorëve që e ndjekin.

AKOMODIM:

– CAMPING: Më e dëshirueshme në mesin e vizitorëve të festivalit është “BEACHVILLE” me party-n e saj (performancë të lartë DJ, Party Para-Festival dhe Party Warm_up)

– APARTAMENTE

– HOTEL I  TE GJITHA KATEGORIVE

Ne cmim perfshihet

 • *Akomodimi
 • *Bileta e festivalit në Stadium per 3 netë
 • *Taksat lokale te qendrimit
 • *EXTRA : €60 per transportin vajtje ardhje dhe transferat ( akomodim - stadjum - akomodim)
 • Faktet:

  • Mbi 150.000 pjesëmarrës nga më shumë se 125 shtete
  • Pjesëmarrja gjinore: 42% Femra, 58% Meshkuj
  • Live streaming, mbi 6 milion shikues në mbarë botën, 18 orë TV live gjatë 3 ditëve, të marra nga 16 kamera HD televizive
  • Më tepër se 100 orë muzikë në 5 skena të ndryshme

  Shenim:

  ►PER REZERVIM NEVOJITET 50% E PAGESES PARAPAGIM DHE PJESA TJETER 45 DITE PARA NISJES .

  ►PAGESA E BERE ESHTE E PAKTHYESHME.

  ►AGJENSIA NUK MBAN PERGJEGJESI PER PERSONAT E KTHYER NGA POLICIA NE DOGANE PER ARSYE TE NDRYSHME SIC JANE MUNGESE DOKUMENTACIONI, ESPULS, ETJ.

  Prenoto Tani

   
   

  Kontakt

 • Email: [email protected]
 • Telefoni: +355 68 20 59 020
 • Adresa: Street of Durresi, near by Qemal Stafa High School