SPRING BREAK ALBANIA – #SARANDA2018
Vendi: Sarande , Ksamil
Data e Udhetimit:
 • 18-20 MAJ  

“NA ISHTE NJEHER NE SARANDE”

BOAT , BEACH & POOL PARTY

Cfare eshte “Spring Break Festival“?

Spring Break Festival  eshte eventi me I madh qe  mbledh se bashku te gjithe rinin  Shqiptare  . Ashtu sikurse ka edhe emrin  “Spring Break” nenkupton periudhen e pushimit pranveror .Nje  organizim teper special ku nderthuren me se miri destinacionet e vecanta turistike &  tingujt e DJ me ne ze te momentit .Gjate udhetimit gjithashtu realizohen lojera dhe animacione qe I vendosin personat ne sfida midis njeri – tjetrit .Benefitet qe ata perfitojn jane teper te vlefshme dhe cdokush prej tyre me shume deshire do te shpenzonte gjithe energjine e mundshme per te pare ne krye te listes emrin e tyre .

Mundesi akomodimi :

 • Vila Anna : 6000 Leke (Ksamil)
 • Vila Ujvara : 6000 Leke (Ksamil)
 • Vila Landi : 6000 Leke (Ksamil)
 • Apartament Timo-Arti : 6000 Leke (Ksamil)
 • Villa Angelo : 6000 Leke (Ksamil)
 • Hotel Cakalli : 6000 Leke (Sarande)
 • Hotel Cile : 6000 Leke (Sarande)
 • Hotel Venera 6000 Leke (Sarande)
 • Hotel Aroni 6000 Leke (Sarande)
 • Hotel Heksamil 5800 Leke (Ksamil)
 • Hotel Bizanti 6000 Leke (Sarande)
 • Hotel Olimpia : 7000 Leke (Sarande)

Programi:

* DITA 1
Nisja nga Tirana ne oren 06:00 te mengjesit.Vazhdimi drejt qytetit te Vlores . Ndalese ne Vlore per konsumimin e drekes .Vazhdimi I udhetimit drejt qytetit te Sarandes nepermjet  qafes se LLogarase dhe gjith vijes bregdatare jugore qe na shoqeron me panoramen  e saj fantastike . Mberritja ne Sarande .Akomodimi . Kohe e lire per plazh . Ne Darke pregatitemi per partyn e Mireseardhjes ne Club.Akrobat dhe balerine do te jene prezent gjate nates per ta bere ate mbremje sa me te vecante .

* DITA 2
Pas mengjesit, nisemi drejt portit te qytetit te Sarandes ku do te startojme udhetimin fantastik me anije  ne oren 10:00 te mengjesit. Shetitja me anije mbaron rreth ores 4 te pasdites dhe gjate ketij orari  jo vetem qe do te bejm shetitje dhe  plazh ne 3 ishujt magjepses te Ksamilit  dhe ne Krorez por gjithashtu do te jemi te shoqeruar  nga tingujt e muzikes se Dj-ve tane gjate gjithe kohes per ta bere shetitjen tuaj nje moment te paharrueshem . Gjate gjithe kohes  se BOAT & BEACH PARTY do te kemi sfida dhe animacione te cilat do ti japin akoma me shume harmoni dhe ngjyra gjithe aktivitetit tuaj .Kthimi ne hotel per tu relaksuar dhe mbushur me energji pasi nata e dyte “Ultimate Night”  ne club  dhe  do te jete nje shperthim I vertet .

* DITA 3
Pas mengjesit  kohe e lire perseri per plazh dhe rreth ores 11:00 te paradites deri ne oren 15:00 do  te jemi ne partyn e mbylljes qe  do te realizohet ne beach club-in e  resortit Santa Quaranta .Kthimi ne Tirane nga rruga nacionale qe kalon permes qytetit te Gjirokastres dhe Tepelenes .Mberritja ne TIrane ne darke .
Fundi i sherbimit tone.

6000 LEKE

Ne cmim perfshihet

 • *Transporti me autobus komod
 • *Akomodimi 2 nete ne hotelet perkates
 • *Perdorimi I pishines ne hotelet qe e disponojn
 • *Bilet e festivalit ne Club per te 2-ja netet
 • *Hyrja ne Santa Quaranta Beach Club diten e trete
 • *Shoqerues Shqiptar gjate gjithe udhetimit
 • *
 • * Ne cmim nuk perfshihen :
 • *EXTRA E DETYRUESHME : 2000 Leke per shetitjen dhe partyn ne anije , 3 ishujt e Ksamilit dhe ne Krorez.
 • Faktet:

  • ► MBI 800 PERSONA PJESMARRES.
  • ►MINIMUMI 28 ORE MUZIK E ZHANERAVE TE NDRYSHEM
  • ►3 STAGE KU LUHET MUZIK (ANIJE,CLUB FACTORY, BEACH CLUB SANTA QUARANTA)
  • ►ME SHUME SE 18 ARTIST PJESMARRES (DJ,MC,VIOLINIST,KITARIST,AKROBAT,BALERINE)

  Shenim:

  Per personat qe deshirojn te vijn me transportin e tyre  individual hyrja ne club kushton 2.000 Leke per te dyja netet 
  Per personat qe deshirojn te vijn me transportin e tyre individual  party ne anije kushton 2.500 Leke .
  ► Nese biletat shiten edhe me perpara se data e vendosur  nuk mbajm pergjegjesi per cdo rezervim qe behet mbas njoftimit "SOLD OUT"  ne rrjetet tona sociale
  ► Per rezervim nevojitet 50 % e pageses tani   dhe pjesa tjeter  4 dite para nisjes .
  ► Pagesa e bere eshte e pakthyeshme .

  Prenoto Tani

   
   

  Kontakt

 • Email: [email protected]
 • Telefoni: +355 68 20 59 020
 • Adresa: Street of Durresi, near by Qemal Stafa High School,